KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15328131
nr 1532 8131
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -72, Komposition. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 103x103 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 april 2023
kl 20:26:04
700 kr
800 kr
900 kr